Szanowni Rodzice
Informuję, że w miesiącu lipcu nie ma treningów ze względu na urlopy trenerów.
Składka członkowska za ten miesiąc wynosi 110 zł
Przypominam, że osoby, które korzystają z programu” obóz za 1000 zł”, zgodnie z regulaminem, zobowiązane są do pełnych comiesięcznych opłat.(210 zł) Przypominam również, że osoby które w przyszłości będą chciały korzystać z programu obóz za 1000 zł powinny dokonywać pełnych comiesięcznych składek. Okres karencji twa 3 lata. Obozy są sponsorowane ze składek uczestników treningów i można z nich korzystać w okresie wakacji i ferii zimowych.