Możesz grać tak jak oni. Możesz spełnić swoje marzenia!

Partnerzy

Partnerzy-Obozy.

Sport Perfect – Szkółka Piłkarska prowadzona przez Krzysztofa Kamińskiego – byłego piłkarza Widzewa Łódź, zrzesza ponad 250 chłopców w wieku 6 – 15 lat. Kwoty, które co miesiąc wnoszą uczestnicy zajęć wystarczają na opłacenie wynajęcia sal,i boisk.Żeby rozwój piłkarski następował w sposób dynamiczny konieczne są wyjazdy na obozy sportowe, optymalnym rozwiązaniem jest trzykrotny wyjazd w ciągu roku – w ferie zimowe oraz w wakacje w lipcu i sierpniu (około 2400zł). Niestety koszt wyjazdów dla wielu rodzin jest ogromnym obciążeniem w budżecie. Brak środków finansowych w rodzinie powoduje rezygnację w inwestowanie w przyszłość dziecka. W ten sposób możemy stracić wiele talentów, a w przyszłości „wielkich” piłkarzy.

W związku z tą sytuacją, z inicjatywy rodziców dzieci uczestniczących w zajęciach oraz niżej podpisanego została uruchomiona oficjalna strona internetowa Szkółki Piłkarskiej Sport Perfect www.sportperfect.com.pl Na stronie można znaleźć bieżące informacje dotyczące działalności szkółki oraz program działania a także zdjęcia ich uczestników. Na stronie znajdziecie Państwo podstronę „Partnerzy” Możecie na niej umieścić logo swojej firmy, które po kliknięciu otworzy Państwa stronę internetową. Zachęcam Państwa do umieszczenia reklamy swojej firmy na naszej stronie i w ten sposób sfinansowanie pobytu choć jednego dziecka na obozach sportowych.Oglądalność naszej strony jest bardzo wysoka, a reklama poprzez sport daje nadspodziewane efekty o czym przekonały się firmy, które od lat to czynią. Fakturę za reklamę, którą wystawimy możecie Państwo w całości wliczyć w koszty firmy.

Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa, a swoją szczodrością przyczynicie się do rozwoju piłkarstwa młodzieżowego w Polsce.

Serdecznie pozdrawiam w imieniu rodziców i swoim, z wyrazami szacunku Krzysztof Kamiński