Możesz grać tak jak oni. Możesz spełnić swoje marzenia!

Oferta szkółki

W dniu 11 listopada w Łodzi odbył się turniej halowy o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego, chłopców urodzonych w latach 1995 o młodszych.
Wzięło w nim udział 10 zespołów podzielonych na dwie grupy. Duży sukces w turnieju odniósł KS. Sport Perfect, który zajął 1 miejsce.
W drodze do pierwszego miejsca rozegraliśmy następujące mecze:
eliminacje grupowe
UKS SMS – Sport Perfect 0:0
Sport Perfect – Łodzianka 6:0
Sport Perfect – Widzew 3:1
Sport Perfect – Start Łódź 2:2

półfinał:
Sport Perfect – MKP Zgierz 1:0

finał
Sport Perfect – Start Łódź 2:0

Możesz grać wszędzie
Możesz grać wszędzie,ale tylko my gwarantujemy Ci sukces. Chcesz cieszyć się z sukcesów swojego dziecka przyprowadź go na trening do nas. Nowoczesna formuła treningów. Indywidualne podejście do każdego zawodnika
– treningi indywidualne
– treningi w grupach 2, 4;  osobowych
Oferta dotyczy osób zrzeszonych w klubach i osób uprawiających piłkę nożną rekreacyjnie.
Doradztwo sportowe:
– kierowanie karierą sportową zawodnika
– konsultacje piłkarskie
– poszukiwanie klubów dla zawodnika
– konstrukcja i obsługa prawna kontraktu
– ubezpieczenie zawodnika
– doradztwo podatkowe
kontakt: telefonicznie

Szkółka Piłkarska Sport Perfect
miejsce i godziny zajęć

Nowy grafik treningów od 17 sierpnia

Rocznik 2014 i młodsi (Skrzat)
Poniedziałek 16.30
Środa 16.30
Piątek 18.15

Rocznik 2012/13 (Żak)
Poniedziałek 17.45
Środa 17.45
Czwartek 16.30

Rocznik 2010/11(Orlik)
Poniedziałek 18.15
Wtorek 18.15
Czwartek 18.15

Rocznik 2008/9(Młodzik)
Poniedziałek godz 16.30
Wtorek godz. 16.30
Czwartek godz. 16.30
Piątek godz. 16.30

Rocznik 2007
Wtorek godz. 16.30
Środa godz. 17.45
Piątek godz. 16.30

Rocznik 2006
Poniedziałek godz 16.30
Wtorek godz. 16.30
Środa godz 16.30
Czwartek godz 19.50

Rocznik 2004/5/3/2
Wtorek 17.45
Środa 19.00
Czwartek 18.00
Piątek 18.15


Oferta dla bramkarzy
Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom dotyczących treningu specjalistycznego bramkarzy informujemy, że od 1 stycznia 2006r. w szkółce piłkarskiej Sport Perfect będą odbywały się zajęcia dla chłopców którzy:
– chcą rozpocząć edukację piłkarską jako bramkarz,
– występują na pozycji bramkarza i chcą uczestniczyć w zajęciach specjalistycznych,
– oferta dotyczy bramkarzy z każdego klubu i w każdym wieku.
Na stałe możesz bronić w swoim klubie, a szkolić się w szkółce piłkarskiej Sport Perfect, gdzie zajęcia prowadzą trenerzy o specjalizacji Trening Bramkarzy.

Konsultacje piłkarskie
Szanowni Państwo
Rozpoczynając edukację piłkarską swojego dziecka z pewnością marzycie żeby w przyszłości zobaczyć je w najlepszych drużynach naszego kraju a może i Europy. Czy to jest możliwe?. Jestem przekonany że tak, ale musi być spełniony podstawowy warunek. Dziecko musi być szkolone od samego początku w sposób prawidłowy. Na początkowym etapie szkolenia nie można popełnić żadnego błędu, bo może on spowodować, że osiągnięcie zamierzonego celu będzie niemożliwe. Tylko dobrze zorganizowany plan szkolenia na wiele lat, dotyczący każdego dziecka przyniesie zaplanowany efekt. W związku z tym prowadzimy konsultacje piłkarskie dla każdego piłkarza. Z naszych porad korzystają początkujący jak i ci, którzy trenują już wiele lat. Konsultacje mają na celu:
1.Określenie poziomu sportowego piłkarza.
2.Wskazanie błędów w wyszkoleniu piłkarskim.
3.Określenie sposobu ich wyeliminowania.
4.Opracowanie planu szkolenia na przyszłe lata.

Korzystając z naszych konsultacji możecie Państwo mieć pewność, że rozwój piłkarski waszego dziecka będzie prawidłowy, a plany jakie z tym wiążecie spełnią się.

Trening indywidualny
Trening indywidualny-jedyna droga do sukcesu
Szanowni Państwo
Najważniejszym elementem nauki gry w piłkę nożną jest trening indywidualny.Choć piłka nożna powszechnie uznawana jest za sport zespołowy, to o wynikach meczów decydują indywidualne umiejętności zawodnika. Są różne kryteria ocen sukcesu. Dla jednych sam fakt uczestniczenia dziecka w zorganizowanych zajęciach będzie sukcesem, dla drugich sukcesem będzie gra syna w I lidze, a następnie w najlepszych klubach europejskich. Ci drudzy muszą zdać sobie sprawę z tego, że osiągnięcie takiego celu wiąże się z intensyfikacją działań.To tak jak z nauką w szkole. Nauczyciel w grupie 30-osobowej niewiele nauczy. Natomiast gdyby uczył ucznia indywidualnie przez godzinę, to jest w stanie przekazać mu wiedzę, którą w normalnym trybie nauki uczeń nabyłby w przeciągu miesiąca. To samo dotyczy piłki nożnej. Choć w naszej szkółce trenujemy w grupach 12-14 osobowych, to tak naprawdę trener może poświęcić zawodnikowi w ciągu godziny 5 min, a zawodnik wykona dane ćwiczenie 5-6 razy. A gdyby grupa liczyła ponad 20 osób proces nauki byłby bardzo spowolniony. Trening indywidualny pozwala trenerowi skoncentrować się na jednym zawodniku, a umiejętności, które nabędzie w ciągu godziny nie zdobyłby trenując nawet pół roku w dużej grupie. Najlepszym przykładem potwierdzającym tą tezę jest moja osoba. W przeszłości wiele czasu poświęcałem na treningi indywidualne, co dało fantastyczne wyniki. Jeśli myślicie poważnie o karierze swojego dziecka wykorzystajcie okazję jaką wam dajemy. Żeby pobierać nauki w naszej szkółce dziecko nie musi być jej członkiem. PAMIĘTAJ !!! Trening indywidualny – jedyna droga do sukcesu
Cennik treningów indywidualnych i grupowych
trening indywidualny – 80,00 zł za 60 min.
trening w grupie 2 osobowej – 100,00 zł(50,zł od osoby) za 60 min
trening w grupie 4 osobowej – 120,00 zł(30,zł od osoby) za 60 min

Klasa sportowa-piłka nożna
Gimnazjum nr 34 w Łodz, na Widzewie ul. Czajkowskiego i Sport Perfect – szkółka piłkarska prowadzona przez Krzysztofa Kamińskiego byłego piłkarza Widzewa informują, że od roku szkolnego 2014/2015 zacznie działalność klasa sportowa o profilu piłka nożna. Rekrutacją objęty jest rocznik 2002.
Informacja i zapisy
Krzysztof Kamiński 0-(42)672-77-97 kom. 602-22-14-14

KOMENTARZ:
Szanowni Rodzice
Dla tych wszystkich, którzy marzą o wielkiej karierze swojego dziecka co jest związane z przeznaczeniem na trening większej ilości czasu, a jednocześnie chcieliby, żeby dziecko poświęciło się również nauce klasa sportowa jest idealnym rozwiązaniem. Treningi odbywają się w ramach rozszerzonego programu zajęć WF(docelowo 10 treningów w tygodniu) do południa. Po wyjściu ze szkoły uczeń ma czas na odrobienie lekcji, rozszerzenie swoich zainteresowań- np. jez. obce lub dodatkowy trening. Bardzo istotnym elementem, przemawiającym za udziałem w zajęciach w klasie sportowej jest fakt, że zajęcia będą odbywały się w dobrych warunkach i pod okiem doświadczonej kadry szkoleniowej.

Pozdrawiam.

Krzysztof Kamiński