Możesz grać tak jak oni. Możesz spełnić swoje marzenia!

Grafik treningów o 16 listopada 2020 r

Listopad 14, 2020

Skrzat 2014 i młodsi
Wtorek 16.30 – 17.30 boisko – Trenerzy Filipek/Wraga
Środa godz. 17.00 – 18.15 sala Jurczyńskiego Trenerzy Filipek/Wraga
Sobota godz. 13.00-14.00 sala Czajkowskiego Trenerzy  Filipek/Wraga

 

Żak Grupa  1 rocznik 2012 i młodsi

Poniedziałek godz. 17.00 – 18.15 sala Jurczyńskiego trenerzy  Filipek/Wraga
Czwartek godz. 16.30-17.45 mecz trenerzy Filipek
Piątek  godz. 16.30 – 17.45 sala Jurczyńskiego trenerzy Filipek/Wraga
Sobota godz. 14.15 – 15.30 sala Czajkowskiego trenerzy Filipek/Wraga

Żak 2 Grupa 2 rocznik 2012 i młodsi

Poniedziałek godz. 18.30-19.45 sala Jurczyńskiego trenerzy  Filipek/Wraga
Czwartek godz. 16.30- 17.45 mecz trenerzy Wraga
Piątek godz. 18.00 – 19.30 sala Jurczyńskiego trenerzy  Filipek/Wraga
Sobota godz. 15.45 – 17.00 sala Czajkowskiego trenerzy Filipek/Wraga

Orlik Grupa 1 rocznik 2010 i młodsi

Poniedziałek godz. 18.15 – 19.45 boisko……… trenerzy .Szulc/Sękowski
Wtorek godz. 16.30 – 18.00 boisko Szulc/Sękowski
Środa  godz. 18.30-20.00 sala Jurczyńskiego trenerzy Szulc/Sękowski
Czwartek godz. 18.15- mecz trenerzy Szulc/Sękowski

Orlik Grupa 2  rocznik 2010 i młodsi
Poniedziałek godz. 18.15 – 19.45 boisko trenerzy  Buchowicz/Kamiński t
Środa godz. 18.15 – 19.45 boisko trenerzy Buchowicz/Kamiński
Czwartek godz. 18.15 – mecz trenerzy Buchowicz/Kamiński
Piątek godz. 19.30 – 21.00 sala Czajkowskiego trenerzy .Buchowicz/Kamiński

Młodzik rocznik 2008 i młodsi
Poniedziałek godz. 16.30 – 18.00 boisko trenerzy Buchowicz/Szulc
Środa godz. 16.30-18.00    boisko trenerzy Buchowicz/Szulc
Czwartek godz. 16.30-18.00  trenerzy Buchowicz/Szulc
Piątek godz. 16.30-18.00 trenerzy  Buchowicz/Szulc
Sobota godz.10.00-11.30 mecz trenerzy Buchowicz/Szulc

Rocznik 2007
Poniedziałek16.30 trener Kamiński
Wtorek 16.30 trener  Kamiński
Czwartek 16.30 trener Kamiński
Piątek 16.30 trener Kamiński

Rocznik 2006

Poniedziałek 16.30 trener Kamiński
Wtorek 18.00 trener Szulc
Środa 16.30 trener  Kamiński
Czwartek   19.50 trener  Szulc

Rocznik 2004/5
Wtorek 17.45 trener  Kamiński
Środa 17.45 trener Filipek
Piątek 18.15- trener Buchowicz

Rocznik 2002/3 + IV liga
Poniedziałek  19.45  trener Kamiński
Wtorek   19.15 Trener  Kamiński
Środa 19.45 trener Kamiński
Czwartek 17.45- trener  Kamiński
Piątek  17.45 – trener  Kamiński